Alternativy

Náš kód: 9701410

Envira bio-sáček na svačinu a drobný bioodpad o objemu 2 litry.

V kompostu rozložitelný svačinový sáček je vhodný na pečivo, ovoce, zeleninu nebo školní svačiny. Paropropustnost sáčků zajišťuje, že pečivo či zelenina a ovoce mohou "dýchat". Proto si déle udrží své chuťové vlastnosti. Hlavně je však sníženo riziko vzniku škodlivých plísní na potravinách.

Tyto kompostovatelné sáčky lze v běžně skladovat až 6 měsíců bez podstatné ztráty pevnosti. Sáčky se rychle rozkládají až v prostředí kompostu. Doba „zmizení“ pak záleží na kvalitě a stádiu kompostu, resp. na množství a aktivitě aerobních bakterií, pro které je škrobový bioplast vítanou potravou.

Materiál použitý na výrobu kompostovatelných bio sáčků, tašek a pytlů na odpad je vyroben z rostlinných škrobů. Je určen pro styk s potravinami. Splňuje evropskou normu pro kompostovatelnost EN 13 432, a má (v Evropě uznávaný), certifikát „OK Compost“.

„Na konci životnosti“, doporučujeme sáček ještě využít na domácí separaci bioodpadu, tzn. naplnit jej bioodpadem. Poté jej uložit na kompost, do kompostéru nebo sběrné nádoby na bioodpad.

  • rozměry: 200 x 300 mm x 0,018 mm
  • objem: 2 litry
  • balení: 50 ks v roli
  • karton: 40 rolí (2.000 sáčků v kartonu)
  • materiál: BIO 2

BIO 2 - materiál s velkou prodyšností, mj. vhodný pro krátkodobé uchování potravin (materiál "dýchá" = snížení vzniku plísní na potravinách - doporučená likvidace - naplněné bioodpadem a uložení do domácího udržovaného kompostu.

Envira bio-sáček 200×300mm 2L /50 ks v roli

Alternativy