Pracujte stylově a zdravě z pohodlí domova.

Práce z domova je v dnešní době stále častější. Každý měsíc zavádí další a další malé i velké, regionální i nadnárodní firmy politiku „home office“, která zaměstnancům umožňuje, a někdy dokonce doporučuje, pracovat z domova.
Stále více lidí v dnešní době pracuje mimo kancelář. 

Home office nabízí jistě nesporné výhody pro mnoho zaměstnanců, kterým životní situace brání v každodenním docházení do práce, je ale potřeba si svůj domácí pracovní prostor přizpůsobit.


Naše TYPY produktů pro Váš Home Office.

Základní výbava pro domácí kancelář v atraktivních barvách

Naše řada Leitz WOW vám dává příležitost vybavit si domácí kancelář ve vašich oblíbených barvách. Produkty Leitz WOW mají moderní design a dokonale barevně osvěží každou domácí kancelář.

Stylové úložné boxy pro váš domov

Leitz MyBox WOW je díky modulárnímu systému a atraktivnímu designu ideální úložné řešení nejen pro domácí kancelář. Jsou bezpečné pro ukládání potravin, takže je můžete použít i v kuchyni, nebo koupelně.

Práce je to, co děláte, ne místo, kde pracujete

Doma, ve vlaku, v letadle, v restauraci - díky řadě Leitz Complete máte své mobilní zařízení stále u sebe a připravené k práci. Stylový design a vynikající funkčnost - business třída v každém detailu.

Flexibilní skladování v prostoru domácí kanceláře

Úložné boxy Leitz Click & Store WOW jsou k dostání v různých velikostech a barvách. Jsou navrženy tak, aby se vešly na většinu polic používaných v domácí kanceláři. Tyto úložné boxy snadno a rychle složíte.