Co je důležité vědět, než vyrazíte na dovolenou do zahraničí?

publikováno 24.06.2022 | čtení na 20 minut

Doba covidová už je nejspíš úspěšně za námi a nám se znovu otevřela možnost cestovat za hranice. Sepsala jsem pro vás pár tipů, jak se na cestu za hranice nejlépe připravit, na co si dát pozor a na co určitě nesmíte zapomenout. Jako bonus na konci článku jsem pro vás sepsala krátký seznam věcí, které si vždy beru s sebou.

publikováno 03.06.2022 | čtení na 20 minut

Patříte mezi typ lidí, kteří dělají u počítače naprosto všechno? Včetně obědvání či pití kávy během odpolední pauzy? Rádi během práce na počítači mlsáte a nesnášíte zapadané drobky mezi klávesami? Půjčujete svůj počítač často dětem, kteří ho vždy ušpiní? Nebo si počítač střídáte v kanceláři s kolegou? Máme pro vás jednoduché řešení! Firma Kensington na trh uvedla letos na jaře novinku, kterou je voděodolný omyvatelný set klávesnice s myší.

publikováno 19.04.2022 | čtení na 15 minut

Možná máte doma venkovní bazén a tak určitě odpočítáváte dny, kdy bude sluníčko hřát natolik, abyste si vyšli jen tak v plavkách ven a mohli si zaplavat první tempa. Třeba svůj bazén nemáte, ale těšíte se, až se objeví zpráva, že je místní koupaliště otevřené. Ale co když Vás brzdí sebevědomí? Co když Vám přecejen po Vánocích zůstaly nějaké kilogramy navíc a vy se jich i přes cvičení nemůžete jen tak zbavit? Nevěště hlavu, ještě je čas!

publikováno 28.03.2022 |

Za chvíli tu máme Velikonoce a připomínají nám to nejen výlohy obchodů, které se rázem proměnily v jarní přehlídky, ale také plné pulty jarních a velikonočních dekorací v obchodech. Kdybychom však měli kupovat vše, co se nám líbí, obsah peněženky by nám na to asi nestačil. Poradíme Vám, jak si jednoduše, rychle a levně vyrobit velikonoční výzdobu, kterou zvládnete s dětmi nebo sami. Stačí vyrazit například do lesa a zbytek dokoupíte v papírnictví.

publikováno 11.03.2022 | čtení na 15 minut

Jaro už je cítit ve vzduchu. Postupně začínáme měnit šatník a vnášíme do života nové barvy, lesk a energii. Přivítejte jaro v čistém a uklizeném prostředí. Dáme vám několik tipů, jak toho docílit rychle, jednoduše a zkrátka efektivně.

publikováno 04.03.2022 | čtení na 15 minut

Někdo slaví Valentýna, někdo zase MDŽ. Tak to alespoň říká mnoho českých žen, které tento den vnímají různě. Rozdíl mezi těmito dvěma svátky je však podstatný. Valentýn je svátek zamilovaných, MDŽ je svátek na oslavu všech žen a jejich rovnoprávnosti a slavíme ho už přes 100 let. V obou případech je však tento den provoněný květinami a ve vzduchu je cítit láska a úcta k ženám.