Tato pravidla závazně upravují podmínky mikrosoutěže pořadané na profilu „Papera, s.r.o.“, která probíhá na Instagramové adrese : https://www.instagram.com/papera_czsk/ , (dále jen „soutěž“).

publikováno 07.10.2022 | čtení na 15 minut

Máte doma malou, nebo dokonce velkou zahradu? Pak je vám asi jasné, že stejně jako na zimu připravujete svůj domov, i na zahrádce je potřeba pár věcí udělat. V dnešním článku se vám tedy pokusím předat několik tipů, na co před zimou nezapomenout a co udělat pro to, aby s prvním jarním vánkem byla vaše zahrada v dokonalé kondici.

Zahřejte se šálkem kávy

publikováno 30.09.2022 | čtení na 15 minut

V chladných podzimních dnech, není nic lepšího, než se zahřát hrníčkem horkého čaje nebo kávy. A právě o kávě se dočtete v dnešním článku. Dozvíte se kousek z historie, něco o druzích kávy, kávových nápojů i o domácí přípravě kávy.

publikováno 02.09.2022 | čtení na 15 minut

V dnešním článku se vám pokusím předat pár tipů ohledně dlouhodobé motivace. Motivace funguje stále na stejném principu, tím pádem se článek hodí pro každého a nezáleží na tom, zda se motivujete ke cvičení a hubnutí, nebo třeba k učení.

Jak vybrat správný sešit?

publikováno 26.08.2022 |

V dnešním článku se dozvíte, jak se zorientovat ve velikostech a číslování sešitů a také jaké máte možnosti uvnitř sešitu. Na konci článku vám poradím i pár tipů, jak udržet sešit upravený po celý školní rok. Možná se to nemusí zdát tak důležité, ale to, do jakého sešitu co píšete, může ovlivnit celkovou úpravu a i to, jak se vám následně bude ze zápisků učit.

Jak vybrat školákovi správné psací pero?

publikováno 19.08.2022 | čtení na 15 minut

Dnešním tématem bude zdánlivě lehký úkol, a to výběr správného psacího pera. Nastal u vás doma den D, kdy se mění obyčejná tužka za opravdové pero? Pak je tento článek přesně pro vás! Výběr pera, hlavně toho úplně prvního, je opravdu důležitý, protože proces učení psaní je jedním z klíčových aspektů ve vývoji dítěte. Nenechte se ale vyvést z míry, v článku vám představím základní typy per a rozhodování a vybírání bude zase o něco jednodušší.